< 2023 >
Març
Dl
Dm
Dc
Dj
Dv
Ds
Dg
febrer
febrer
1
  • Viatge musical a Madrid. (Veure dia anterior)
    Tot el dia
    01/03/2023-02/03/2023
    Benvolgut professorat,
    us recorde que els dies 1 i 2 de març tenim l’activitat Musical a Madrid amb l’alumnat de 2n d’ESO, alguns de 3r ESO i 4t d’ESO.
    Adjunte el llistat de l’alumnat que va al Musical de Madrid.  Total 74 + 4 profes.
    L’ALUMNAT QUE NO ESTÀ AL LLISTAT HA DE VINDRE A CLASSE AMB L’HORARI NORMAL.
    TINGUEU EN COMPTE SI HEU POSAT ALGUN EXAMEN EN AQUESTES DATES.
    El professorat acompanyant serà: Pau Anechina, Noelia Cosme, Cristina Membrado i Israel Rodríguez.
    Salutacions,
    Israel Rodríguez
    director IEs la Vall de Segó

    ALUMNAT QUE PARTICIPA EN EL VIATGE A MADRID DEL 1 AL 2 DE MARÇ

    2n ESO A 1

    LAILA ADELANTADO

    2

    JULIA AGUILAR

    3

    LUCIA AMER

    4

    PAU CAYO

    5

    SERGI COSME

    6

    VERA COTOLI

    7

    JESÚS FORNER

    8

    AMAYA GARCIA

    9

    PAULA GIL BORIA

    10

    JORGE GOLLART

    11

    SARA GÓMEZ

    12

    IVAN JUAN CABALLERO

    13

    THELMA LOPEZ

    14

    FLORENCIO PALASI

    15

    ARIAN PEIRO

    16

    VALENTINA PEREZ (2n C)

    17

    JUAN PRIETO

    18

    PAU SERRA

    19

    FERRAN SORIANO

    20

    DANIEL TRIPLANA

    21

    JULEN VIDAL

    2n ESO B 22

    JULIA ALABADI

    23

    NOA ALCAZAR SANCHIS

    24

    MIREIA ALONSO

    25

    DANIELA ANTOLÍ

    26

    ERIKA COSTA

    27

    NEUS DIEGO FERRER

    28

    MAR HERNÁNDEZ

    29

    AFRICA KABA

    30

    NAIARA MARTIN

    31

    IZAN LÓPEZ

    32

    PAULA MANJIT

    33

    EVA PEIRÓ

    34

    ÓSCAR PIQUER

    35

    LEIRE POZO

    36

    IRENE SANCHEZ GIL

    37

    C.GABRIEL VELAZQUEZ ROQUE

    2n ESO C 38

    NATXO CABALLERO

    39

    PAU CASTELLÓ

    40

    IVAN CASTILLEJO

    41

    AITANA FAS

    42

    AROA FERNANDEZ

    43

    PAULA FERRER

    44

    MATEU GARCIA FERRER

    45

    AFRICA GASCÓ

    46

    ALVARO GIMENEZ

    47

    TERESA LLAMAS

    48

    PABLO MACHI

    49

    JOAN QUERAL

    50

    LORENA PERIS

    2n ESO D 51

    ALEJANDRA ANCHEL

    52

    SARA ANECHINA

    53

    GABRIELA ARMIJOS

    54

    HUGO CUENCA MOLINA

    55

    MARTA ESCRICHE

    56

    TELMA ESCRICHE

    57

    CELIA FERRER PÉREZ

    58

    EMMA GASPAR

    59

    PABLO GUILEM GARCIA

    60

    NOA MATEO MOLINA

    61

    NORA PÉREZ

    62

    ROMAN SANCHEZ

    63

    LEA VENTURA

    64

    LUCIA VICENTE QUERALT

    3r ESO A 65

    ALVARO REAL MASCAROS

    3r ESO C 66

    BLANCA MORENO COLAS

    67

    ALEJANDRO VALERO

    4t ESO A 68

    PAU BONET

    69

    LUCIA GASPAR

    70

    JOSEP MARQUES

    71

    SOFIA PRIETO

    4t ESO B 72

    ALVARO LACRUZ MASCARÓS

    73

    XIMO ROMERO PALANCA

    4t ESO C 74

    GUILLERMO FENOY

  • VIATGE MUSICAL A MADRID- 1 i 2 de març. Professorat: Pau anechina, Noelia Cosme, Cristina Membrado i Israel Rodríguez
    Tot el dia
    01/03/2023-02/03/2023
    Benvolgut professorat,
    us recorde que els dies 1 i 2 de març tenim l’activitat Musical a Madrid amb l’alumnat de 2n d’ESO, alguns de 3r ESO i 4t d’ESO.
    Adjunte el llistat de l’alumnat que va al Musical de Madrid.  Total 74 + 4 profes.
    L’ALUMNAT QUE NO ESTÀ AL LLISTAT HA DE VINDRE A CLASSE AMB L’HORARI NORMAL.
    TINGUEU EN COMPTE SI HEU POSAT ALGUN EXAMEN EN AQUESTES DATES.
    El professorat acompanyant serà: Pau Anechina, Noelia Cosme, Cristina Membrado i Israel Rodríguez.
    Salutacions,
    Israel Rodríguez
    director IEs la Vall de Segó

    ALUMNAT QUE PARTICIPA EN EL VIATGE A MADRID DEL 1 AL 2 DE MARÇ

    2n ESO A 1

    LAILA ADELANTADO

    2

    JULIA AGUILAR

    3

    LUCIA AMER

    4

    PAU CAYO

    5

    SERGI COSME

    6

    VERA COTOLI

    7

    JESÚS FORNER

    8

    AMAYA GARCIA

    9

    PAULA GIL BORIA

    10

    JORGE GOLLART

    11

    SARA GÓMEZ

    12

    IVAN JUAN CABALLERO

    13

    THELMA LOPEZ

    14

    FLORENCIO PALASI

    15

    ARIAN PEIRO

    16

    VALENTINA PEREZ

    17

    JUAN PRIETO

    18

    PAU SERRA

    19

    FERRAN SORIANO

    20

    DANIEL TRIPLANA

    21

    JULEN VIDAL

    2n ESO B 22

    JULIA ALABADI

    23

    NOA ALCAZAR SANCHIS

    24

    MIREIA ALONSO

    25

    DANIELA ANTOLÍ

    26

    ERIKA COSTA

    27

    NEUS DIEGO FERRER

    28

    MAR HERNÁNDEZ

    29

    AFRICA KABA

    30

    NAIARA MARTIN

    31

    IZAN LÓPEZ

    32

    PAULA MANJIT

    33

    EVA PEIRÓ

    34

    ÓSCAR PIQUER

    35

    LEIRE POZO

    36

    IRENE SANCHEZ GIL

    37

    C.GABRIEL VELAZQUEZ ROQUE

    2n ESO C 38

    NATXO CABALLERO

    39

    PAU CASTELLÓ

    40

    IVAN CASTILLEJO

    41

    AITANA FAS

    42

    AROA FERNANDEZ

    43

    PAULA FERRER

    44

    MATEU GARCIA FERRER

    45

    AFRICA GASCÓ

    46

    ALVARO GIMENEZ

    47

    TERESA LLAMAS

    48

    PABLO MACHI

    49

    JOAN QUERAL

    50

    LORENA PERIS

    2n ESO D 51

    ALEJANDRA ANCHEL

    52

    SARA ANECHINA

    53

    GABRIELA ARMIJOS

    54

    HUGO CUENCA MOLINA

    55

    MARTA ESCRICHE

    56

    TELMA ESCRICHE

    57

    CELIA FERRER PÉREZ

    58

    EMMA GASPAR

    59

    PABLO GUILEM GARCIA

    60

    NOA MATEO MOLINA

    61

    NORA PÉREZ

    62

    ROMAN SANCHEZ

    63

    LEA VENTURA

    64

    LUCIA VICENTE QUERALT

    3r ESO A 65

    ALVARO REAL MASCAROS

    3r ESO C 66

    BLANCA MORENO COLAS

    67

    ALEJANDRO VALERO

    4t ESO A 68

    PAU BONET

    69

    LUCIA GASPAR

    70

    JOSEP MARQUES

    71

    SOFIA PRIETO

    4t ESO B 72

    ALVARO LACRUZ MASCARÓS

    73

    XIMO ROMERO PALANCA

    4t ESO C 74

    GUILLERMO FENOY

2
3
4
5
6
7
8
9
10
  • Senderisme al Castell d’Aín 1⁰ESO
    08:00 -14:00
    10/03/2023

    Actividad extraescolar de Ámbito Científico Matemático “Pujada al Castell d’Aín” con todos los grupos de 1ºESO; el horario será desde las 8:00 hasta las 14:00 h.

    El alumnado que NO ASISTIRÁ A LA SALIDA Y QUE, POR TANTO, DEBERÁ ACUDIR A CLASE es el siguiente:

    —————————————————————

    De 1º ESO A:

    Yerai González

    Andrea Martínez

    Arantxa Martínez

    —————————————————————

    De 1º ESO B:

    Erik Arjona

    Adam Kidar

    Emma Padierna

    Ainhoa Tarazona

    —————————————————————

    De 1º ESO C:

    Laura Domingo

    Aitana Gómez

    Quique Muñoz

    Lucas Skot

    Javier Tellechea

    —————————————————————

    De 1º ESO D:

    Abde Abbassi

    Aarón Alcázar

    Hugo Gómez

    —————————————————————

    De 1º ESO E:

    Yasir Bahij

    Verónica Bleisa

    Ainara Cuesta

    Jorge Falcó

    Iker Gómez

    Rubén Lázaro

    —————————————————————

11
12
13
14
15
  • Eixida projecte diàspora mediterrànea
    09:00 -14:00
    15/03/2023

    Eixida 9:30h
    Tornada: 14h

    Participarà l’alumnat d’IAEE i economia que pertanyen als següents grups:

    4t ESO A
    Adam Asensi
    Fèlix Bolumar
    Pau Bonet
    Alejandro Cabrero
    Cristal Cercos
    Héctor Chicharro
    Dani Condomina
    Leyre Doña
    Nikita Lapteanu
    Aaron Ortega
    Diego Sanz
    Eva Torrente
    Julieth Riveros
    Alicia Bosque
    Martina Sánchez
    Paula Espinosa

    4t ESO B
    Quino Aguilar
    Pau Asensi
    Adrià Barceló
    Jordi Castillo
    Marcos Correcher
    Marc Esteve
    Alexis Gaona
    Antonio Garcia
    Aitana Gil
    Salva Marco
    Sandra Moles
    Goya Peiró
    Rubén Ramiro
    Lucia Rivera
    Ximo Romero
    Maria Romeu
    Sara Rus
    Santi Rodríguez

    4t ESO C
    Andrés Rivera
    Naima Gonzalez

    1r batxillerat CCSS
    Ismail Afif
    Taoufik Afif
    Alan Albiach
    Miguel Antoni
    Oualid Assarar
    Maria Forcadell
    Tina Jin
    Pablo Marín
    Pau Ramírez
    Jonatan Román
    Vega Teruel
    Roser Torrente
    Josep Valero

16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  • Visita Fira de FP de Sogorb 4t ESO i FPB II
    Tot el dia
    31/03/2023

    Visita Fira de FP

    Divendres 31 de març de 9h-14:30 (horari provisional)

    Organització: Departament d’orientació: Rebeca Rodríguez

    Professorat acompanyant: Isabel Escobar, Andrea Barrachina, Nacho Garrido, Pilar Agulló

    Grups que participen: 4t ESO A, 4t ESO B, 4t ESO C, 4t ESO PR4

    Alumnat que no participa en l’activitat:

abril
abril